0 544 870 25 01 info@elektromarla.com
standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-sdlou
standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-sdlou
standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-sdlou
standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-sdlou
standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-sdlou
DR1219

Standart Ebat Elektronik Otel Kasası

Model
DR1219
Özellik
Standart Ebat Elektronik Kasa
Dış Ebatlar
225 x 360 x 250 mm (YxGxD)
İç Ebatlar
192 x 356 x 195 mm
Ağırlık
10 Kg
Özellikler

Otellerde konukların kıymetli eşyalarını, konakladıkları süre boyunca kolay ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilecekleri özel bir ekipman olarak tasarlanan DR1219 standart ebat elektronik otel kasası modeli, Elektromarla’nın ürün koleksiyonunda sizlerle buluşuyor.

 

Farklı renk seçenekleri sayesinde otel dekorasyonlarıyla şık bir uyum sağlamayı hedefleyen DR1219 standart ebat elektronik otel kasası, düşük pil tüketimi ile uzun süreli bir kullanım yaratarak tasarruf etmeye fırsat tanımaktadır. 3 – 6 rakamlı müşteri koduyla ya da 6 haneli master kodla kolayca açılıp kilitlenebilen ve pil bittiği takdirde pas anahtarı eşliğinde açılabilme imkânı bulunan bu otel kasası modeli; konuklar için üst düzey güvenlik sunmaktadır. Priz ve kablo bağlantısı, sensörlü aydınlatma, manyetik izin anahtarı ile ücretli kullandırma gibi opsiyonel kullanım seçenekleri bulunan DR1219 elektronik otel kasası, dijital ekranda görünen pil seviyesi yardımıyla rahatlıkla takip edilebilmektedir.

 

İdeal boyutları ve kompakt yapısının alandan tasarruf sağlamaya yardımcı olduğu bu elektronik otel kasası hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız; teknik detaylarının, tasarım bilgilerinin ve kullanım şeklinin yer aldığı ürün PDF’ini inceleyebilirsiniz.  

Sipariş Formu
İsim / Firma Adı
Email
Cep Telefonu
Adet
Renk
İl
İlçe
Diğer Bilgiler
Doğrulama Kodu