Otel Tipi Kasa Modelleri

Otel tipi kasalar, otel müşterileri tarafından sıklıkça kulanılan bir çelik para kasası modelidir. Farklı ölçülerdeki Elektromarla kasalar, dizüstü bilgisayar gibi elektronik eşyaların korunmasında tercih edilir.  Standart ölçü ve laptop tipi otel kasalarını otel odası tasarımınıza göre tercih edebilirsiniz. Farklı ölçülerdeki otel tipi kasalar sayesinde değerli paralarınızı, mücevherlerinizi, saatlerinizi güvenle saklayabilir, aynı zamanda evinizde de kullanabilirsiniz.

Özel dijital şifrelemesi sayesinde şifrenizi istediğiniz zaman değiştirebilir, size verilen master anahtar sayesinde check-out sonrası otel müşterisi tarafından kilitli halde bırakılan kasayı tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Birbirinden farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan ve üretilen para kasası fiyatlarını belirleyen birtakım özellikler söz konusudur.

Fiyat belirlemede etkenlerden biri, para kasasının boyutudur. Büyük boy üretilen para kasaları küçük boy üretilen para kasalarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Fiyatı belirleyen diğer bir etken para kasasının üretildiği materyaldir. Plastikten üretilen plastik para kasası, metal, ahşap ya da çelik malzemeden üretilen para kasasına göre daha uygun fiyatlıdır. Bu sebeple ucuz para kasası arayışında olanlar için bu plastik para kasalar uygun olabilir.  Otel odaları için çelik ve mobilyaya monte edilebilen ürünler önermekteyiz. Elektromarla otel tipi kasalar bu özelliklerin hepsine sahiptir ve 7/24 müşteri desteğimiz sayesinde bize her an ulaşabilirsiniz.

 

Para Kasası Sabit Bir Yere Monte Edilir mi ? 

Ev ve otel tipi para kasası çoğunlukla sabit bir alana monte edilir. Monte edilmesinin sebebi istenmeyen kişiler tarafından çalınma riskidir. Bu riskin önüne geçmek için para kasasını, doğru ve güvenilir bir nokta belirleyip montaj seti yardımı ile sabitleyebilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var