0 544 870 25 01 info@elektromarla.com
mini-ebat-elektronik-otel-kasasi-oxqzf
mini-ebat-elektronik-otel-kasasi-oxqzf
mini-ebat-elektronik-otel-kasasi-oxqzf
mini-ebat-elektronik-otel-kasasi-oxqzf
mini-ebat-elektronik-otel-kasasi-oxqzf
DR1219M

Mini Ebat Elektronik Otel Kasası

Model
DR1219M
Özellik
Mini Ebat Elektronik Kasa
Dış Ebatlar
200 x 310 x 200 mm (YxGxD)
İç Ebatlar
168 x 306 x 145 mm
Ağırlık
7 Kg
Özellikler

Otellere giden insanların yüzük ve kolye gibi ziynet eşyalarını ya da önemli dokümanlarını güvenli bir şekilde muhafaza etmelerine fırsat tanıyan DR1219M mini ebat elektronik otel kasası, 3-6 rakamlı müşteri kodu ve 6 haneli master kod ile açılabilen kaliteli ve kullanışlı bir üründür.

 

Pil seviyesini ekranda göstererek kullanıcıyı efektif bir şekilde bilgilendiren bu minik ebat otel kasası modeli, pil bittiği takdirde acil açma aparatı ya da mekanik pas anahtarı yardımıyla dışarıdan kolay bir şekilde açılabilecek bir üründür. 4 adet pille çalışan ve düşük pil tüketimi sayesinde tasarrufa da fırsat tanıyan DR1219M elektronik otel kasası, 4 hatalı giriş işlemi denemesinden sonra kendini 15-30-45-60 dakika bloke etme özelliği sayesinde son derece güvenli bir otel ekipmanıdır. Gizli menteşe sistemi, nikel kaplı bolt sistemi ve güçlü dülberler ile kasa içinden montaj imkânı özellikleriyle öne çıkan DR1219M mini ebat elektronik otel kasası modeli, uzun ömürlü ve dayanıklı elektronik toz boyaya ve siyah, beyaz renk seçeneklerine sahiptir.

 

Kasayı ücretli kullandırmayı sağlayan manyetik izin anahtarı, laptop ebatında kasa içine konulan priz ve kablo bağlantısı ve kasa içinde hareket sensörlü aydınlatma sistemi opsiyonları bulunan bu mini ebat elektronik otel kasası, Elektromarla güvencesiyle otellerin kullanımına sunulmaktadır.

Sipariş Formu
İsim / Firma Adı
Email
Cep Telefonu
Adet
Renk
İl
İlçe
Diğer Bilgiler
Doğrulama Kodu