0 544 870 25 01 info@elektromarla.com

Otel Tipi Para ve Laptop Kasaları

mini-ebat-elektronik-otel-kasasi-oxqzf

DR1219M

Mini Ebat Elektronik Otel Kasası

standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-sdlou

DR1219

Standart Ebat Elektronik Otel Kasası

15-laptop-ebat-elektronik-otel-kasasi-rjlmv

DR1219-L15

15” Laptop Ebat Elektronik Otel Kasası

17-laptop-ebat-elektronik-otel-kasasi-ierjv

DR1219-L17

17” Laptop Ebat Elektronik Otel Kasası

standart-ebat-elektronik-otel-kasasi-vksym

DR1220

Standart Ebat Elektronik Otel Kasası

15-laptop-ebat-elektronik-otel-kasasi-bgjqs

DR1220-L15

15” Laptop Ebat Elektronik Otel Kasası

17-laptop-ebat-elektronik-otel-kasasi-pdcfe

DR1220-L17

17” Laptop Ebat Elektronik Otel Kasası

15-laptop-ebat-elektronik-kasa-qmjew

DR1218-L15V

15” Laptop Ebat Elektronik Kasa

15-laptop-ebat-elektronik-kasa-sdlou

DR1218-L15H

15” Laptop Ebat Elektronik Kasa

17-laptop-ebat-elektronik-kasa-zyxkj

DR1218-L17

17” Laptop Ebat Elektronik Kasa

dijital-elektronik-cekmece-kasasi-vfipg

DR1225

Dijital Elektronik Çekmece Kasası

dijital-elektronik-cekmece-kasasi-sbtji

DR1225E

Dijital Elektronik Çekmece Kasası

Otel Kasası Modelleri 

 
Büyük veya orta ölçekli otellerde tesislerin müşterilerine eşyalarını güvenli bir şekilde saklamak için sundukları ayrıcalıklardan biri olan otel kasası modelleri, genellikle otellerde kullanıldığından dolayı bu ismi almış yüksek güvenlikli dolaplardır. Otellerin yanı sıra özel eşyaları güvenli bir yerde muhafaza etme ihtiyacının doğduğu hastane, okul, ev ve benzeri yerlerde de sıklıkla kullanılan bu ekipmanlar; ortaya çıkabilecek hırsızlık ve kayıp riskini azaltan son derece etkili bir saklama yöntemidir. Özel kilit sistemlerinin kişiye özel bir kullanım sağladığı otel kasası modelleri, konumlandırıldıkları alanlara sabitlenerek saklanan eşyalar konusunda sahiplerine güven telkin eden ürünlerdir. 
 
Muhafaza edilecek eşyanın yapısına göre özel detaylarla tasarlanan otel kasası modellerinin yer aldığı Elektromarla’nın online kataloğunda, siz de ister evinizde ister işletmenizde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sağlayacak ürünü keşfedebilirsiniz. Kullanım amacına yönelik farklı modeller çerçevesinde üretilen otel kasası çeşitleri, Elektromarla’nın seçkin ürün koleksiyonunda sizleri bekliyor! 
 

Her Ortamda Güvenli Kullanıma Uygun Otel Kasaları

 
15 inç laptop, 17 inç laptop, standart ve mini olmak üzere dört farklı ebat seçeneğinden meydana gelen Elektromarla otel kasası modelleri; konumlandırılacağı alan konusunda esneklik gösteren değişik iç ve dış ölçüleriyle kullanıma sunuluyor. 3 ila 6 rakam aralığında değişen müşteri kodu yardımıyla açma ve kilitleme fırsatı veren modeller, hatalı kod girildiğinde kendini bloke etme özelliği ile sahibi dışında dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir kullanım sağlıyor. Pille çalışan tasarımları ve düşük enerji tüketimleri ile öne çıkan otel kasası çeşitleri, dayanıklı gövdeleriyle de kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Aralarında siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan bu ekipmanlar, çekmece içinde muhafaza edilebilecek özelliğe sahip dijital elektronik çekmece kasası modelleriyle de farklı ihtiyaçlara çözüm oluyor. 
 
Elektromarla kalitesi ve güvencesiyle tasarlanmış otel kasası çeşitlerini siz de online katalogda bulabilir; ürün detayları hakkında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz.