WineCubeS
WineCubeS-2
Standart Özellikler
 • Ebat[GxDxY]
  575x 590 x 470mm
 • Ağırlık
  25Kg
 • Kapasite
  18 Şişe
 • Voltaj
  220 - 240 Volt
 • Güç
  65 Watt
 • Elektrik Tüketimi
  1.5 kwh/24h
 • Soğutucu
  NH3
 • Ses Düzeyi
  0 dB
 • Soğutucu Tipi
  Absorbe
Hemen Teklif Alın

Şarapların geleneksel kalite standartlarına ulaşabilmeleri için sadece uygun malzemeler ve doğru üretim metotları kullanılarak üretilmiş olmaları yeterli değildir. Üretimlerinden tüketildikleri ana kadar ideal bir ortamda, doğru sıcaklık aralığında ve yapılarına uygun bir konumda saklanıyor olmaları da; şarapların hem lezzetli hem de sağlıklı bir tüketim sağlayabilmelerinde önemli rol oynar. Bu amaca yönelik özel teknolojilerle tasarlanan şarap soğutucular, günlük tüketim için üretilenlerin yanı sıra özellikle yıllandırılmak istenen şaraplar için de kusursuz bir muhafaza alanı sunar.

Ev ortamlarında bireysel kullanım için ya da otel, restoran, şarap mahzeni gibi şarap satışının yapıldığı işletmelerde tercih edilebilecek şarap dolabı modelleri; güncel teknolojiler eşliğinde üretilmiş çeşitleriyle Elektromarla’nın online kataloğunda ihtiyacınıza sunuluyor. Elektromarla şarap soğutucu modelini siz de online katalog üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

ŞARAPLAR İÇİN KUSURSUZ DEPOLAMA ALANI

Pek çok ortama ayak uydurabilecek siyah rengiyle konumlandırıldıkları alanlarda şık ve minimal bir görünüm yaratacak olan Elektromarla şarap soğutucu modelleri, değişen ebatlarıyla da farklı ihtiyaçlara çözüm oluyor. 18 şişelik kapasiteleriyle oldukça geniş bir depolama alanı sunan şarap dolabı çeşitleri, güçlü aydınlatmaları sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlarken düşük enerji tüketimleriyle ise çevre dostu ürünler olarak öne çıkıyor. Tasarımlarında ısı ile soğutma teknolojisi olan absorbe sistem çalışma prensibinin kullanıldığı şarap soğutucu modelleri, ses ve titreşimin olmadığı bir ortamda saklanması gereken şaraplar için ideal bir soğutma biçimi uyguluyor. Şarapların saklanması gereken sıcaklık derecesini uygun seviyelerde tutarak nem dengesini koruyan Elektromarla şarap soğutucu modelleri, yatay yerleştirme imkânı sunan iç tasarımlarıyla da mükemmel bir depolama alanı yaratıyor.

Evinizde veya işletmenizde güvenli, sağlıklı ve keyifli bir kullanım için tercih edebileceğiniz şarap dolabı çeşitlerine siz de Elektromarla’nın online kataloğu üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeli keşfedebilirsiniz.

Opsiyonlar
Led İç Aydınlatma
Mobilya Kapı Sürgüsü
Renk Seçenekleri
Teklif Formu
Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var