0 544 870 25 01 info@elektromarla.com
45-litre-otel-tipi-camli-minibar-zknpu
45-litre-otel-tipi-camli-minibar-zknpu
45-litre-otel-tipi-camli-minibar-zknpu
DRC 45 S

45 Litre Otel Tipi Camlı Minibar

Ebat      [GxDxY]
405 x 475 x 570 mm
Ağırlık
16 Kg
Kapasite
45 Lt
Voltaj
220 - 240 Volt
Güç
65 Watt
Elektrik Tüketimi
1.0 kWh / 24 h
Soğutucu
NH3
Ses Düzeyi
0 dB
Soğutucu Tipi
Absorbe
LED İÇ AYDINLATMA
OPSİYONEL
DOĞA DOSTU
AYARLANABİLİR RAF
Özellikler

Otellerin, hastanelerin ve daha pek çok işletmenin ziyaretçilerini iyi bir şekilde ağırlamalarına ve müesseselerinden memnun bir şekilde ayrılmalarına fırsat tanıyan DRC 45 S otel tipi camlı mini bar modeli, mini bar ve otel kasası üretiminde Türkiye’nin öncü markası Elektromarla sayfalarında sizlerle buluşuyor.

 

Led iç aydınlatma, ayarlanabilir raf, mobilya kapı sürgüsü ve renk gibi opsiyonları sayesinde işletmelerin efektif bir şekilde değerlendirebileceği hale dönüştürülme imkânı bulunan DRC 45 litre otel tipi camlı mini bar modeli, 1,5 litrelik şişelerin içerisinde kolayca barındırılabileceği kullanışlı ve şık ürünlerdir. Geniş iç hacmi ve işletme içerisinde istenilen noktada konumlandırılabilen mini tasarımı ile öne çıkan bu mini bar, doğayı koruyan ve düşük enerji tüketimi ile tasarruf yapmayı sağlayan bir üründür.

 

Camlı tasarımı ile ziyaretçilerin dolabın içerisini kapağı açmadan net bir şekilde görmeleri ve bu aşamada karar verdikten sonra dolap kapağının kısa süre açık kalmasını sağlayarak gereksiz enerji tüketimini engellemeleri için tercih edilebilecek olan DRC 45 S otel tipi camlı mini bara dair daha detaylı bilgi için ürün PDF’ini inceleyebilirsiniz.

Sipariş Formu
İsim / Firma Adı
Email
Cep Telefonu
Adet
Renk
İl
İlçe
Diğer Bilgiler
Doğrulama Kodu