0 544 870 25 01 info@elektromarla.com
35-litre-otel-tipi-camli-minibar-vnapl
35-litre-otel-tipi-camli-minibar-vnapl
35-litre-otel-tipi-camli-minibar-vnapl
DRC 35 S

35 Litre Otel Tipi Camlı Minibar

Ebat      [GxDxY]
390 x 430 x 545 mm
Ağırlık
14 Kg
Kapasite
35 Lt
Voltaj
220 - 240 Volt
Güç
65 Watt
Elektrik Tüketimi
1.0 kWh / 24 h
Soğutucu
NH3
Ses Düzeyi
0 dB
Soğutucu Tipi
Absorbe
LED İÇ AYDINLATMA
OPSİYONEL
DOĞA DOSTU
AYARLANABİLİR RAF
Özellikler

İki raflı tasarımı sayesinde aynı anda farklı tür pek çok ürünü düzenli ve bir arada sunmaya fırsat tanıyan DRC 35 S otel tipi mini bar modeli, Türkiye’nin mini bar üretiminde lider markası olan Elektromarla kalitesi ve güvencesiyle sizlere sunuluyor.

 

Otellerde ve hastanelerde ziyaretçilerin ihtiyaç duyabileceği içecekleri ve atıştırmalıkları kolay bir şekilde muhafaza etmeye yardımcı olan DRC 35 litre otel tipi camlı mini bar modeli, akşam saatlerinde içini net bir şekilde görmeye fırsat tanıyan opsiyonel led aydınlatmaya sahip ürünlerdir. Ayarlanabilir raf, renk ve mobilya kapı sürgüsü gibi seçenekleriyle her işletmenin ihtiyacına uygun hale getirilebilecek olan bu otel tipi mini bar modeli, doğa dostu üretimi sayesinde çevreyi de korumaya olanak sağlayan ekipmanlardır.

 

Mini tasarımı sayesinde işletme içerisinde az yer kaplayan ve istenilen noktada konumlandırılabilecek olan DRC 35 S otel tipi camlı mini bar modeli hakkında ayrıntılı bilgiyi kullanım kılavuzu ve ürün PDF’i dosyalarında bulabilirsiniz.

Sipariş Formu
İsim / Firma Adı
Email
Cep Telefonu
Adet
Renk
İl
İlçe
Diğer Bilgiler
Doğrulama Kodu