Hizmet sektörü özellikle de turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalar kullandıkları ekipmanlar ve vermiş oldukları hizmetlerin kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Turizm sektöründe faaliyet gösteren otel ve pansiyonlar kullandıkları ekipmanlar ve hizmet standartları ile yıldız alarak derecelendirilmektedir. Özellikle sezon içerisinde yoğun bir müşteri ve misafir sirkülasyonu olması nedeni ile kullanılan ekipmanların üst kalitede olması gerekmektedir.

otellerin-mutlaka-kullanmasi-gereken-oda-ekipmanlari.jpg

Özellikle otellere gelen müşteriler tüm yıl çalışarak yorulmalarının karşılığında huzur içinde bir sorun ile karşılaşmadan tatil yapmak istemektedir. Öncelikle otel kullanan müşteriler kaldıkları odalarda yer alan ekipmanların ve gereçlerin kaliteli olmasını ve kaldıkları süre boyunca bir arıza ya da başka bir sorun çıkarmamasını istemektedir. Elektromarla oteller için en kaliteli ve uygun çözümler sunması ve geniş ürün yelpazesi ile öne çıkmaktadır.

Mini Bar Ekipmanları

Otel denilince ilk akla gelenlerden ve müşterilerin en çok değerlendirdiği noktalardan birisi yiyecek içecek imkanları ve çeşitlilikleri gelmektedir. Birçok kişi otel seçimi yaparken ya da kaldıkları otelleri değerlendirirken minibar olanaklarını ön planda tutmaktadır.

Otel odalarında mutlaka olması gerekenlerin başında yer alan minibar konaklayanların gerek kendi ürünlerini gerek ise otel ikramlarını koymaları için oldukça önemlidir. Genel olarak minibarlar içecek servisi için kullanılmaktadır. Ancak kişisel ihtiyaçlar içinde kullanılmaktadır. Bu yüzden minibarların iyi bir çalışma sistemine sahip olması son derce önemlidir.

Özellikle otellerde fazla oda sayısının olması nedeni ile minibar için kullanılan dolapların elektrik tasarrufu konusunda ileri düzey olması gerekmektedir. Elektromarla minibar alanında gelişmiş kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Bu alanda geniş ürün yelpazesi ve servis ağımız ile oteliniz için en iyi seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çelik Kasa

Otel odalarında mutlaka bulunması gereken ekipmanların başında konaklayan misafirlerin değerli eşyalarını saklamaları için kullanacakları kaslar gelmektedir. Misafirler tatilde yanlarında getirdikleri takı ve diğer değerli eşyaları ile özel eşyalarını saklamak için odaların içinde yer alan kasaları kullanmaktadır. Bu nedenle otel oda içi ekipmanların başında otel tip kasalar gelmektedir.

Elektromarla otel ekipmanları konusunda uzun yıllardır en iyi çözümler ile hizmet vermektedir. Bu alanda Elektromarla portföyünde yer alan otel tipi kasalar en çok tercih edilen kasalar arasında yer almaktadır. Otel odalarında dolap içi ya da vestiyer gibi yerlere koyulan kasalar misafirlerin en beğendiği türden kasalar olmaktadır. Farklı seçenekleri yer alan kasalar sayesinde misafirlerinize en gelişmiş hizmet yöntemlerini sunabilirsiniz. Üstelik birçok otelde ücretli sunulan kasa hizmeti sayesinde ekstra gelirde elde edebilirsiniz.

Oda İçi Ekipmanlar

Otellerde konaklayanlar kısa sürelide olsa tatil süreçlerinde ihtiyaç duyabilecekleri eşyaların odalarında olmasını beklemektedir. Bu alanda oteller odalarında bulunan ekipmanlar ve diğer alanda sundukları hizmetler ile derecelendirilmektedir.

Bu alanda en çok dikkat edilen ise oda içinde kullanılan ekipmanların işlevselliği ve kalitesidir. Bu alanda otel odaları için oda içi ekipmanlar konusunda ihtiyaç duyulan tüm ürünlere Elektromarla web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Elektromarla olarak oda içi ekipmanlar alanında kettle, deri tepi, çöp kovası, deri çöp ovası, kettle tepsisi, ütü ve ütü masası, saç kutuma makinası ve valizlik gibi ekipmanları en kaliteli şekilde sizler sunmaktayız.

Kettle ve Kettle Tepsileri

Oda içi ekipmanlarda en çok tercih edilenlerin başında kettle gelmektedir. Misafirler odalarında oldukları süre içinde sıcak içecekler ve bebek maması gibi ürünler hazırlamak için sıcak su ihtiyacı hissetmektedir. Bu alanda kettle ve kettle tepsileri ile misafirlere bardak, sıcak hazır içecek karışımları, sallama çay ve kahve gibi ürünler servis edilmektedir. Elektromarla bünyesinde otel odalarınız için en iyi kettle ve kettle tepsisi seçeneklerine güven ile ve uygun fiyat ile ulaşabilirsiniz.

Ütü, Ütü Masası ve Saç Kutuma Makinası

Tatil esnasında en çok ihtiyaç duyulacak cihazlar ütü ve ütü masası ile saç kutuma makinası gelmektedir. Özellikle valizde taşınan ve kırışan eşyalar için ütü ve ütü masası sıklıkla ihtiyaç duyulan cihazların başında gelmektedir. Bu alanda özel sisteme sahip ütü ve ütü masası seçeneklerimiz ile misafirlerinize bu imkanı rahat bir şekilde sunabilirsiniz.

Ayrıca özel tasarımımız sayesinde odada fazla yer kaplamasının da önüne geçebilirsiniz. Aynı şekilde sabit sistemli saç kurutma makinası ile çalınma ve kaybolma durumlarının önüne geçerek misafirlerinize bu imkanı en iyi şekilde de sunabilirsiniz.

Çöp Kovası

Otel odalarında elektronik cihazların haricinde çöp kovası ve diğer mobilya grubu ürünlerde son derece önemlidir. Bu alanda oda içinde gün içindeki çöplerin ve atıkların atılması için kullanılan çöp kovaları da son derece önemlidir.

Özel tasarım Elektromarla çöp kovaları ile odalarınızdaki ihtiyaçları giderirken aynı zamanda şık bir tasarımda elde edebilirsiniz. En iyi seçenekler için web sitemizde yer alan ürün portföyümüzü inceleyerek temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Oda İçi Ekipman Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oteller aynı anda yüzlerce kişinin bir arada kaldığı toplu yaşam alanlarıdır. Özellikle tatil sezonlarında otellerin müşteri yoğunluğu oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle kullanılan ürünlerin yoğunluğu kaldırabilecek kalitede ve sağlamlıkta olması gerekmektedir.

Aynı zamanda oda içinde kullanılan ekipmanların çalınma ve kaybolma gibi durumlara karşı korunur olması gerekmektedir. Elektromarla olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu alanda geniş ürün yelpazemiz ve servis ağımız ile Türkiye'nin her yerine en iyi ve uygun çözümleri sunmaktayız.

Oda içi ekipmanların seçiminde trendleri ve teknolojiyi takip etmek gerekmektedir. Bu sayede gerek müşterilerinize kaliteli bir tatil imkanı sunarken hem de yeni teknolojinin sayesinde elektrik üretimi gibi alanlarda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Elektromarla olarak otel ve pansiyon odaları için en son teknolojiye sahip sağlam ve kullanışlı cihazları güven içinde bulabilirsiniz. Bu alanda ihtiyacınız olan ürünler ile ilgili bilgi ve destek için temsilcileriniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Oda İçi Ekipman Fiyatları

Otellerin en çok harcama yapılan alanları ve maliyetin yüksek olduğu alanlar oda dizaynları ve oda içi ekipmanlar olmaktadır. Elektromarla olarak bu alanda sunmuş olduğumuz ürünlerde piyasa koşullarında en iyi fiyat seçenekleri sunmaktayız. Bunun yanında deneyimli ekibimiz sayesinde oteliniz için en çok ihtiyaç duyulacak ekipmanları bulmanıza yardımcı olmaktayız.

Elektromarla ile oteliniz oda içini en kaliteli ürünler dizayn ederken aynı zamanda ciddi manada tasarruf sağlayabilirsiniz. En uygun ve kaliteli ürün çeşitleri ile müşterilerinize evlerinin konforunda lüks ve huzur dolu bir tatil yapmaları için her türlü imkanı sunabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var