Otel kasaları, tatilinizin pratik ve hatta gerekli bir bileşeni olabilir. Ancak otel tipi kasa ile değerli eşyalarınızın evde de korunmaya ihtiyacı vardır, ev kullanımı için otel tarzı bir kasanın kullanışlı olabileceği yer Elektromarla ürün portföyü olmaktadır. Genelde otel tipi kasalar söz konusu olduğunda, değerli eşyalarınızı koruyamadığınızda korumak için güçlü ve güvenli bir model istersiniz.

otel-tipi-kasa-cesitleri-nelerdir.png

Bu konuda Elektromarla ürünleri evde veya ofiste kullanılabilecek otel tarzı kasalar için mevcut en iyi seçenekleri sunmaktadır. Değerli eşyalarınızı ister doğal afetlerden ister hırsızlıktan korumak isteyin, bu ürünler size huzur ve fayda sağlayacaktır.

Otel Tipi Kasa Özellikleri

Otel kasası satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik sağladığı güvenlik düzeyidir. Ancak dikkat edilmesi gereken başka noktalar da bulunmaktadır. Farklı kurulum süreçlerine ve depolama kapasitelerine sahip farklı kasa türleri de vardır.

Kasanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için en önemli hususlar kasa çeşitleri olmaktadır. Kasanızı nereye saklayacağınıza bağlı olarak, satın almadan önce boyutunu ve ağırlığını göz önünde bulundurmalısınız.

Örneğin, farklı boyutlarda duvar kasaları vardır ve bunlar kompakt boyutlardan daha yüksek güvenlik önlemlerine sahip büyük kasalara kadar değişir. Ayrıca, duvarınıza monte etmek için büyük bir kasa satın alıyorsanız, duvarın yapısını ve büyük boyutlu bir kasayı destekleyip desteklemediğini göz önünde bulundurun.

Güvenli Kasa Özellikleri

Kasanın boyutu kadar tipi de önemlidir. Çeşitli kasa türleri vardır. Bunlar duvar, ayaklı ve hatta zemin kasaları şeklinde olmaktadır. Muhtemelen en çok duvar kasalarına aşina olsanız da, yer kasaları kasanızı saklamak için harika bir seçenek olabilir.

Bu konuda Elektromarla ürün portföyünde karar verdiğiniz kasanın kapasitesi, korumak istediğiniz değerli eşyaların türüne bağlı olarak değişmektedir. Sadece birkaç parça mücevheri veya belgelerinizi korumak için büyük boy bir kasaya ihtiyacınız olmaz.

Ancak, çok sayıda değerli eşyayı veya büyük boyutlu tek bir değerli eşyayı korumak istiyorsanız, daha büyük bir kasaya ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda gerekli olan tüm kasa çeşitleri Elektromarla ürün yelpazesinde mevcuttur.

Yangına Karşı Dayanıklı Çeşitler

Ateşe dayanıklı bir kasaya sahip olmak, özellikle içeride silah saklamayı planlıyorsanız bu konuda da Elektromarla ürünleri size yardımcı olabilir. Talihsiz bir yangın durumunda değerli eşyalarınızın korunmasında değerli bir güvenlik önlemi olacaktır.

Bazı güvenli malzemeler diğerlerinden daha yüksek yangın koruması sağlar, bu nedenle yangın hasarı tehlikesini azaltmak için derecelendirmelerini kontrol ettiğinizden emin olun. Eviniz veya ofisiniz için mevcut olan çeşitli güvenli otel benzeri kasalarda gezinmenize yardımcı olmak için en iyi seçimleri Elektromarla ürünlerinden yapabilirsiniz.

Kompakt kasaların yanı sıra daha büyük kasalar da bulunmaktadır ve tüm seçenekler son derece güvenli olmaktadır. Bu kapsamda küçük boyutlu otel tipi çelik kasa çok fazla kullanım sağlanan seçenekler arasındadır.

Küçük Boyutlu Ev ve Ofis Güvenli Kasa Çeşitleri

Ev ve ofis kullanımına yönelik bu kompakt kasa, daha yüksek güvenlik için elektronik anahtarlı kilide sahiptir. Yüksek kaliteli alaşımlı çelikten yapılmıştır. Küçük boyutu, belgelerinizi, mücevherlerinizi ve diğer kompakt boyutlu değerli eşyalarınızı korumak için mükemmeldir.

Aynı zamanda otel tipi kasa modelleri sadece 9 inç uzunluğunda ve 6,7 inç genişliğinde tasarımları ile otel tipi kasa konseptine mükemmel şekilde uyar. Kasa, kurulumu kolay olan 4 haneli bir kodla açılır. Ayrıca kodunuzu unutmanız durumunda 2 acil durum anahtarı ile birlikte gelir. Elektromarla bu kasa çeşitleri aynı zamanda duvara veya zemine montaj için önceden delinmiş deliklere sahip çok yönlü bir ev seçeneğidir.

Çelik Kasa Çeşitleri

Genel olarak, alaşımlı çelik kasa çeşitleri, önceki seçeneklerden biraz daha büyüktür. 16 inç uzunluğundadır ve 0,7 fit küp depolama alanı sunar. 4 genişletme cıvatası, 2 acil durum anahtarı ve kapıyı sabitleyen yaklaşık 1 inç uzunluğunda hareketli kapı cıvataları ile birlikte gelir.

12 inç derinliği ile küçük değerli eşyalarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Elektromarla ürünlerinin kurulumu kolaydır ve duvara montaj için önceden delinmiş deliklerle birlikte gelir. Delinmeye dayanıklı gizli menteşeler sayesinde değerli eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu kasa tipini büyük bağımsız kasa olarak da düşünebiliriz. Otel tarzı bir kasa için alışılmadık bir seçenek gibi görünebilir, fakat kasalarda laptop koruması ya da başka diğer tüm seçenekler net bir şekilde Yine de, büyük hareketli kapı sürgüleri ve sofistike bir kod kurulumuyla eviniz için bulabileceğiniz en iyi güvenlik kasalarından biridir.

Çelik Kasa Özellikleri

Kasanın tüm gövdesi alaşımlı çelikten yapılmıştır ve 1,8 fit küp depolama alanına sahip 2 iç bölmeye sahiptir. Sağlam tasarım, eşyalarınızı olası her durumda korumak için 11 ayar katı çeliğe dayanır. Bu kasayla kodunuzu ayarlamak kolaydır ve bir kez kilitlediğinizde, 2 büyük hareketli kapı sürgüsü kapının güvenli bir şekilde kapalı kalmasını sağlayacaktır.

Bu kapsamda otel kasası çeşitleri için de en güvenilir olarak görülür. Ofis ve ev kullanımı için en iyi bağımsız kasalardan biri bu dijital güvenlik kasasıdır. Genelde Elektromarla ürünleri etkileyici kompakt boyutu sayesinde bir çekmeceye bile sığar.

Elektronik kasa, anahtar ve topuzu aynı yöne çevirerek açılır veya elektronik olarak kilidini açmak için 4 haneli bir kod ayarlayabilirsiniz. İçeride, 8,5 inç uzunluğundaki bölmede küçük değerli eşyalar için yeterli alan var. Delinmeye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış 2 hareketli kapı sürgüsü ile nispeten küçük bir pakette tam koruma elde edeceksiniz.

Geniş Ebatta Çelik Kasa Çeşitleri

13 inç uzunluğunda ve 10 inç genişliğindedir ve alanın neredeyse tamamı depolama için kullanılabilir. Çıkarılabilir raf, alanı tercihinize göre 2 ayrı bölmeye ayırır. Bu kasa, para ve belgeler ile daha küçük dizüstü bilgisayarlar gibi cihazlar için fazlasıyla yeterli alana sahiptir.

Bir ışıklı tuş takımı içerir ve 3 ila 8 basamak uzunluğunda özelleştirilmiş ana ve misafir elektronik anahtar kodları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca 2 manuel anahtar ve bir acil durum açacağı ile birlikte gelir. Dayanıklı kalın çelik konstrüksiyon, onu değerli eşyalarınızın saklanması için sağlam bir seçenek haline getirir.

Bu konuda uygun kasa fiyatları ve ürün seçenekleri ile Elektromarla ürünleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu orta genişlikte elektronik kasa, kompakt bir pakette yüksek kaliteli çelik koruma arayanlar için iyi bir seçenektir. 0,7 fit küplük saklama bölmesinde daha küçük dizüstü bilgisayarlar, telefonlar, belgeler ve para tutabilir.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var