Temizlik hayatımızın her alanında önemli olan ve başta gelen konulardan birisidir. Özellikle kalabalık grupların bir arada olduğu her gün onlarca yüzlerce insanın ziyaret ettiği iş yerleri, alışveriş merkezleri, otel ve pansiyon gibi alanlar ile hastane gibi sağlık kuruluşlarında temizlik çok daha önemli olmaktadır.

otel-temizlik-arabasi-cesitleri-ve-fiyatlari.png

Bu yerlerde yapılan temizlik işlerinin hızlı ve düzenli bir şekilde yapılması gerekir bunun içinde gerekli tüm ürün ve malzemelerin görevlilerin yanında yer alması gerekmektedir. Temizlik işlerinde çalışan personellerin işlerini kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirmeleri için temizlik arabaları kullanılmaktadır.

Kat arabaları da denilen bu arabalar sayesinde kalabalık insan gruplarının yaşadığı yerlerde çok daha hızlı ve düzenli bir şekilde temizlik işlemleri yapılabilmektedir. Temizlik arabalarının kullanım alanlarına göre farklı boyut ve seçenekleri bulunurken en uygun ve kaliteli kat temizlik arabaları Elektromarla web sitesinde sizleri beklemektedir. 

Otel ve Pansiyon Temizlik Arabaları

Otel ve pansiyon gibi alanlar bir kat içerisinde onlarca odadan oluşmaktadır. Gün içerisinde yüzlerce kişinin geçici konaklama yaptıkları bu alanlarda temizlik son derece önemlidir. Otel ve pansiyon gibi alanlarda oldukça detaylı ve titiz bir temizlik işlemi yapılması gerekmektedir. Aynı otel gibi toplu yaşam alanlarında kısa zamanda gün içerisinde hızlı ve yoğun bir sirkülasyon olması nedeni ile de bu alanların temizliklerinin hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. 

Otel ve pansiyon gibi alanlarda temizlik işlemleri kat görevlileri tarafından yapılmaktadır. Birçok odanın ve temizlik yapılması gereken alanın bulunması aynı zamanda otel kat ve odalarında temizlik işlemlerinde birçok farklı ürün kullanılmasını gerektirmektedir. Otel kat görevlileri kat arabaları sayesinde ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri ve temizlik malzemelerini aynı zamanda yedek ürünleri her zaman yanlarında bulundurabilmektedir.

Otel içerisinde kullanılan kat temizlik arabaları farklı saklama ve depolama alanları ile kirli çamaşır ve atıkları toplamak içinde özel bölmeleri bulunmaktadır. Bu arabalar sayesinde çalışan personelin işleri daha kolaylaşmakta ve işlerinin hızlı bir şekilde ilerlemesi sağlanırken görevli oldukları alanlarda ürün ve atıklardan kaynaklı dağınıklığında önüne geçilmektedir. 

Otel Servis Arabaları

Otel oda ve katlarda misafirlerin ihtiyaçları için çeşitli ürünler servis edilmektedir. Otel müşterilerinin memnuniyeti için yapılan bu servislerde aksama olmaması için kat temizlik ve servis araçları kullanılmaktadır. Otel odalarında yer alan mini barlara konulacak yiyecek ve içeçekler ile diğer ikramlıklar otel servis arabaları ile yerlerine dağıtılmaktadır. 

Otel ve pansiyon gibi alanlarda kullanılan kat arabaları farklı bölme ve özellikleri ile çalışanların işini hızlandırmaktadır. Bu sayede de çalışanlar işlerinde ihtiyaç duyacakları her türlü ürünü yanlarında kolayca taşıyabilmektedir.

Otel içerisinde yer alan her türlü ikram bu arabalar sayesinde hızlı ve güven içinde yapılabilmektedir. Elektromarla otel temizlik ve kat arabaları konusunda en kaliteli ve kullanışlı çeşitleri ile gerek çalışanlarınızın gerek ise tesisinizin işlemlerini kolaylaştıracağı yönler sunmaktadır. 

Kirli ve Temiz Çamaşır Arabaları

Otel ve pansiyon gibi alanlarda en çok ihtiyaç duyulan ürünler ve eşyalar kirli ve temiz çamaşırlar olmaktadır. Otel odalarında ve katlarda hatta toplu kullanım alanı olan havuz ve diğer alanlarda bu ürünler sıklıkla değiştirilmektedir. Otel kat görevlileri ve servis elemanları değiştirilmesi gereken bu ürünleri kısa sürelerde değiştirerek otel odalarının ve toplu kullanım alanlarının sürekli temiz olması sağlanmaktadır. 

Otel müşterileri genellikle kullandıkları toplu alanlardaki ürünler ile odalarındaki ürünlerin temiz olmasını istemektedir. Bu nedenle otel çalışanları gün içerisinde toplu kullanım alanlarını ve odaları otel müşterileri için sıklıkla temizlemektedir. Otel müşterilerinizin temiz ve hijyenik bir alanda konaklamaları ve yüksek müşteri memnuniyeti ile tesisten ayrılmaları için Elektomarla otel temizlik arabaları her türlü ihtiyacınıza çözüm olmaktadır. 

Kat Temizlik ve Servis Arabası 

Temizlik arabaları farklı alanlarda temizlik yapmak için kullanılmaktadır. Özel dizayna sahip temizlik arabalarında sadece temizlik ürünleri ya da yardımcı ürünler taşınmamaktadır. Kat temizlik arabalarında yer alan özel bölümlerde aynı zamanda değiştirilmesi gereken temiz ve tek kullanımlık ürünlerde yer almaktadır. Bu özellikleri sayesinde kat arabaları personellerin işlerinde oldukça yardımcı olmaktadır. 

Kat arabalarında yer alan özel bölmelerde temiz çamaşırlar, içecek gibi ikramların bulunduğu özel depolama alanları, şampuan ve sabun gibi temizlik ürünlerinin yer aldığı alanlar gibi farklı alanlar yer almaktadır. Böylelikle çalışanlar farklı ihtiyaç duyacakları ürünleri yanlarına alarak yapacakları işleri daha kolay bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır.

Kat arabaları ile yapılacak işlerin hızlı ve özenli yapılması sizlerin de müşterilerinize karşı memnuniyet sağlamasına yardımcı olmaktadır. Elektromarla farklı şekil ve özelliklere sahip kat arabalarının bir arada yer aldığı özel ürünler olmaktadır. 

Kat Temizlik ve Servis Arabalarında Geniş Ürün Yelpazesi

Kat arabaları birçok farklı alanda ve sektörde kullanılmaktadır. Kullanılacak olan sektöre göre bu araçların barındırması gereken birçok özellik ve çeşit bulunmaktadır. Kat arabalarının kullanım alanlarına göre boyutları ve kat farkları bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse temizlik için kullanılacak ürünlerin özelliklerine göre farklı alanlar bulunmaktadır. Örneğin ıslak zeminlerde kullanmak için sıkma ve temiz su kovası bulunan kat arabaları bulunmaktadır. 

Elektromarla otel, pansiyon, iş merkezi ve AVM gibi birçok farklı alanda kullanıma uygun tekerlekli kolay ulaşım sistemine sahip geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bu sayede kullanım alanı ve sektöre göre birçok farklı kat temizlik ve servis arabası bulunmaktadır. Elektromarla hizmet verdiği tüm ürünlerde geniş servis ağı ve ulaşım ağı ile en kullanışlı, kaliteli ve güvenli ürünlere sahip olmanıza imkan sunmaktadır. 

Uzun Ömürlü Kullanışlı Kat Arabaları

Elektromarla farklı sektörlere hitap eden kat temizlik arabaları sunmaktadır. Farklı özelliklere sahip bu kat temizlik arabaları sektöre göre özel olarak yapılmaktadır. Bu ürünler özel tasarımları sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Kullanım alanlarına göre tasarlanan araçlar farklı taşıma kapasitelerine sahiptir. Bu da temizlik arabalarının uzun yıllar boyunca kullanılmasına imkan sunmaktadır. 

Elektromarla geniş ürün yelpazesi sayesinde bunun yanında servis ve yedek parça konusunda da destek vermektedir. Kat temizlik arabalarında meydana gelecek problemlerde hızlı ve uygun maliyetli yedek parçalar sayesinde kat araçlarınızı uzun yıllar boyunca kullanabilir ve şirket maliyetlerinizi koruyabilirsiniz. 

Elektromarla tarafından sunulan tüm kat ve temizlik arabaları çalışanların işlemlerini kolaylaştıracak şekilde tekerlekli ve sağlam tutma ile çekme yerlerine sahiptir buda kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır. 

Kat ve Temizlik Arabası Fiyatları

Farklı sektörler için farklı özelliklere sahip birçok model ve türde kat temizlik arabası bulunmaktadır. Ayrıca sektör ihtiyaçlarına göre bu ürünler farklı şekillerde de oluşturularak özellikleri de değiştirilebilmektedir. Buda kat arabalarının çok daha kullanışlı bir hale getirilmesine imkan sunmaktadır. Kat arabalarının maliyetleri de kullanılan model ve çeşitlere göre değişiklik göstermektedir. 

Elektromarla kat ve temizlik arabaları alanında geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Şirketiniz için en kullanışlı ve uygun fiyatlı kat ve temizlik arabaları için web sitemizi ziyaret edebilir müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Elektromarla geniş ürün yelpazesi ve geniş teknik servis ağı ile oteliniz ve tesisiniz için en kullanışlı ürünleri sizlere sunmaktadır.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var