Her otel odasının temel ekipmanları arasında yer alan ve olmazsa olmaz otel odası ürünlerinden biri olan elektrikli su ısıtıcı kettle, otel odasında sıcak su temini sağlamanıza yardımcı olur. Su ısıtma görevini üstlenen kettl, çok işlevsel ve pratik cihazlar olarak karşınıza çıkar. Kullanım alanları son derece geniş olan ve su ısıtma çalışma prensibi üzerine özel olarak tasarlanan bu cihazlar, sıcak içeceği en kısa sürede içebilmeniz için suyu en kısa sürede kaynar konuma getirir. Çay ve kahve gibi içecekleri tüketmek için kullanılan su ısıtıcıların elektrikle çalıştığı bilinir.

otel-odasinda-bulunmasi-gereken-elektrikli-su-isiticisi-kettle.png

Ofis, ev, mutfak gibi alanlarda su ısıtıcı olarak olmazsa olmaz bir yeri olan kettl, otel odanızda vazgeçemeyeceğiniz ekipman olarak hayatı kolaylaştırır ve otelde konaklarken sıcak su ihtiyacını temin etmek için yardımcı olur. Otelinize konaklamak için gelen misafirler için sıcak suyla hazırlanan yiyecekleri hazırlaması, bebek maması için sıcak su ihtiyacını gidermesi ya da çay, kahve tüketmek gibi amaçlar için otel ekipmanı seçerken kettle su ısıtıcıları arasından en kaliteli olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Genellikle tasarım olarak ergonomik bir yapıya sahip olan su ısıtıcıları, suyu hızlı kaynatma işlevinin yanı sıra otomatik kapanma özelliği sayesinde otel odalarında güvenli bir kullanım konforu sunar. Bu ürünlerin kompakt bir boyuta sahip olması, kolay taşınabilir olmaları konusunda çok önemli bir yardımcıdır. Bu sayede otel odalarında rahatlıkla yerleri değiştirebilir ve otel misafirlerinin dilediği priz olan her bölümde rahatlıkla çalıştırılabilir.

Farklı kapasitelerde üretilebilen ve oldukça şık bir tasarıma sahip olan su ısıtıcı kettle suyun en iyi sıcaklığa ulaşmasını sağlar ve otel odasında lezzetli içecekleri pratik bir şekilde hazırlamayı sağlayarak otelde konaklayan kişilerin odasından çıkmadan istedikleri içeceklere erişmesini sağlar.

Otellerde Su Isıtıcılar Ne İşe Yarar ?

Kettle su ısıtıcısı, suyu en kısa sürede etkili bir şekilde ısınmasını ve kaynama derecesine gelmesini sağlamak amacıyla kullanılan elektronik bir ekipmandır. Genel olarak ofislerde, evlerde, mutfaklarda tercih edilen bu ürünler otellerin temel ekipmanları arasında yer alır. Su ısıtıcıların etkili şekilde gerçekleştirdiği pratik işlevsel özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  •  Sıcak yiyecek ve içecekler: Bazen otel odasında sıcak yiyecek ya da içecek (çorba, kakaolu süt vs.) hazırlanması için sıcak suya ihtiyaç duyulabilir. Su ısıtıcı kettle, bu işlemi en kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir.
  •  Çay, kahve hazırlama işlemi: Otel odasında kullanılan su ısıtıcısı, kahve ve çay gibi çok sevilen içecekleri hazırlamak için ihtiyacınız olan sıcak suyu elde etme konusunda yardımcı olur. Bu cihaz sayesinde sevdiğiniz içecekleri pratik ve hızlı bir şekilde hazırlayabilir ve otelde istirahat ederken aynı zamanda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
  •  Oda sıcaklığında su ihtiyacı: Su ısıtıcıları, soğuk içme suyunun oda sıcaklığı ısısına gelmesi için son derece kullanışlı bir cihazdır. Otel odasında oda ısısına su ihtiyacına en iyi yanıt niteliğinde çalışma prensibi bulunur.
  •  Bebek maması hazırlama: Bebekler için hazırlanan mamaların en büyük ihtiyacı sıcak sudur. Otel odasında, odanın dışına çıkmadan ve kimseyi beklemeden bebek mamasını kendi başınıza hazırlayabilmek için ihtiyacınız olan sıcak suyu odanızda yer alan kettl sayesinde bulabilirsiniz.

Otel tipi su ısıtıcıları ile otelinize nitelikli bir ekipman tedariği sağlamadan önce, bir otelde kullanılması gereken su ısıtıcısının hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bilmenizde fayda vardır. Otel odasına konumlandırmak üzere bir su ısıtıcısı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilir:

  •  Otel odasında kullanılırken hijyenik bir kullanım deneyimi sunması amaçlı, aynı zamanda kolay temizlenebilir olması açısında çelik gövdeye sahip olan ve rezistans bölümü gözlü ve çelik olan modelleri tercih etmekte fayda vardır.
  •  Otelde kullanılacak olan su ısıtıcısının ortalama olarak 1 L-1.2 L kapasitede üretilmiş olması gerekir. Bu sayede kullanıcıların memnuniyetini kazanmaya yönelik bir adım atılmış olur.
  •  Oteller için tercih edilen su ısıtıcılarının, elden kaymayan materyalden üretilmiş olması güvenli bir kullanım deneyimi açısından önemlidir.

Otellerin prestij kazanması ve müşterilerinin memnun kalarak her yıl sürekli olarak aynı oteli tercih edebilmesi için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Kaliteli malzeme seçimi, tatil ya da iş amaçlı otelde konaklayan misafirlerin en fazla önem verdiği noktalar arasında yer alır. Kalitesiz ya da eksik malzemeli bir otelde hiçbir misafir tekrar kalmak istemeyecektir. Bu yüzden tercih edilen en ufak ekipmanın bile üst düzey kalite standartlarında olması ve müşterilerin güzel bir denetim yaparak konforlu konaklaması üzerine kurulu olması gerekir.

Her otel odasını tamamlamak ve tüm otel odalarında yer alması şart olan ekipmanlardan biri olan su ısıtıcı, misafirlerin odada ufak ikramlar ya da özel olarak ihtiyaçları için bir su ısıtıcısına ihtiyaç duyar. Odaya konumlanan su ısıtıcı sayesinde, misafirler sabah uyandıklarında dilediği sıcak içeceği pratik bir şekilde hazırlarken, sizin onlara küçük paketler şeklinde sunduğunuz içecekler için sıcak su hazırlayarak keyif yapabilirler.

Kettle, otel misafirlerine zaman kazandırmak konusunda çok başarılı olan ve otel odasının en kullanışlı ürünlerinin başında gelir. Normal şartlar altında bir ihtiyaç dâhilinde su kaynatmak çeşitli ürünler gerektirdiğinden, oldukça fazla zaman alabilir. Bundan dolayı zamandan kazandıran, pratik ve işlevsel yönüyle ön plana çıkan su ısıtıcılar otel odalarında geçirilen zamanı daha anlamlı kılan bir çalışma prensibine sahiptir. Bu cihazların elektrikle çalışması, içine suyu koyduktan sonra sadece tek bir tuşa basarak suyun kaynatılmasını sağlama kolaylığını sunar.

Elektrikli su ısıtıcılarının, otel odası gibi sürekli olarak insan sirkülasyonunun yaşandığı ortamlarda çabuk bozulmaması ve müşteri memnuniyetini kazanması için belli bir düzeyde kaliteye sahip olması şarttır. Sürekli olarak sorun çıkaran ve arıza veren bir kettl, otel misafirlerinin konaklarken huzursuz olmasına neden olur. Ayrıca sürekli arıza verdiği için otelin masraflarının katlanmasına neden olur. Bu nedenle su ısıtıcısı alırken otel ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olması gerektiğini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Ayrıca kalite ile birlikte boyut, hız, ağırlık, dış gövde malzemesi ve kapasite gibi diğer farklı özelliklerinde tek tek incelenmesi ve otel işletmesinin genel kalitesini artıran ürünlerin seçilmesi gerekir.

Nitelikli Su Isıtıcı Kettle Elektormarla’da

Bir otel işletmesinin her bakımdan kaliteyi hatırlatması ve müşteri memnuniyetini kazanması için her bakımdan donanımlı olması gerekir. Aksi taktirde en küçük bir olumsuzluk bile müşterilerde işletmeye dair olumsuz bir izlenim yaratmak için yeterlidir. Bu anlamda her zaman nitelikli hizmet anlayışına sahip olan Elektromarla, üst düzey standartlarda ekipman tedarikini sağlayan profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Sizin istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak üretim sağlayan firmamız, hizmet odaklı çalışarak her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Otel işletmelerinde sunduğu pratik ve işlevsel ürünlerle akılcı çözümler getiren Elektromarla, kalitenin bu sektörde tek adresi olmaya devam ediyor. Sizde Elektromarla farkıyla tanışmak ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarım ürünlere göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarını kullanarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var