Otel oda içi ekipmanı, konukların her türlü ihtiyacını karşılayabilmesi için bulundurulması gereken sıhhi ve konfor ürünleridir. Oda içi ekipmanlarının eksiksiz olarak sunulması gerek ektedir. Bu hizmette kusur olmaması konuklarda tekrar gelme hissi uyandırmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetinin en önemli etkenidir.

otel-oda-ici-ekipmanlari-nelerdir.jpg

Otel odalarında bulunması gereken ekipmanlar arasında sıhhi ve sosyal ihtiyaç ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin hijyen koşullarına uygun Antibakteriyal ürünler olması gerekmektedir. Oda kasası, minibar ve hijyen ürünleri mutlaka bulunması gerekmektedir.

İklim koşullarına göre başka ihtiyaç ürünleri de gerekebilmektedir. Oda aksesuarları olarak ifade edilen ürünler büyük ihtiyaç ürünleridir. Kullanıcı memnuniyeti kazanabilmek için şık, modern ve özel tasarım ürünleri kullanılmalıdır.

Otel Odası Ekipmanı Nedir?

Oda ekipmanı, konuklar için konfor sağlayan ürünlere denmektedir. Otel odalarında bulunması gereken ekipmanlar arasında minibar, otel uyumlu kasa, şarap soğutucu gibi teknoloji ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca hijyen ürünleri otel odalarının olmazsa olmazıdır. Oda içi ekipmanlar, telefon, valizlik, otel kasası, su ısıtıcı- Kettle, çöp kovalarıdır.

Ayrıca otel odasında yer alan ütü ve masası, minibar ya da şarap soğutucu bulunabilmektedir. İşletme odaları ekipman ihtiyaçları için Elektromarla en doğru adres olarak çalışmaktadır. 7/24 iletişim kurularak yüksek kalite, konforlu ürünlere uygun fiyata sahip olunabilmektedir.

Kullanıcı memnuniyeti otel işletmeciliğinin en önemli detayı olarak bilinmektedir. Bu nedenle otel donatıları yapılırken en iyi marka ürünler tercih edilmelidir. Bu hem işletmeye uzun vadede kazanç sağlayacak hem de sık sık aynı işlerle uğraştırmayacaktır. Minibar ve kasalar ev ve iş ortamlarında da kullanılabilmektedir.

Otel Tipi Kasa Özellikleri

Oda aksesuarları arasında otel odası kasaları da bulunmaktadır. Otel uyumlu kasalar yüksek güvenlikli, standart boyutlarda üretilmektedir. Para kasası ya da Laptop boyutlu kasa gibi ayrıcalıklar bulunabilmektedir. Sizin ihtiyacınız hangisi olursa olsun Elektromarla markasını seçerek adresinizde teslim alabilirsiniz.

Şık tasarımı, sağlam çelik malzemesi ve maksimum güvenlik sistemiyle teslim edilmektedir. Firma güvencesiyle sahip olacağınız otel odası kasalarınız için teknik servis ve bakım hizmeti de alabilirsiniz. Çelik para kasaları otel müşterileri için büyük güvencedir.

Özel ve güçlü şifreleme özelliği sayesinde güvenle kullanılan otel odası kasaları evlerde de mücevher ve değerli eşyaların güvenliği için kullanılabilmektedir. Tercih edilen kasa türü en güvenli olarak belirlenen noktalara yerleştirilerek gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Kasalar sabitlenerek olası risklere karşı da güvence sağlanabilmektedir. Kasalar farklı ebat ve şifreleme sistemiyle üretilmektedir. Oda içi ekipmanları arasında yer alan minibarlar Elektromarla markasıyla sunulmaktadır.

Konfor Ürünleriniz Parmaklarınızın Ucunda

Elektromarla, yüksek kalite ürünlerini müşterilerinin ayağına getiriyor. İnternet erişimi sağlanabilen her yerde ihtiyaçlarınızı belirleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz. Oda içi konfor sağlayıcı ekipmanlar en önemli ihtiyaç ürünleridir.

Firma güvencesiyle sahip olunabilecek tüm ürünler firma güvencesiyle adrese teslim edilmektedir. Ayrıca otel odası kasalarınız için montaj hizmeti alarak maksimum güvenlik sağlayabilirsiniz. Tüm ürünleriniz marka güvencesiyle gönderilerek uzun yıllar hizmet almanıza yardım edecektir.

Otel odalarında en önemli ihtiyaç ürünleri sağlık desteği ve hijyen ürünleridir. Bir tıkla parmaklarınızın ucunda bulunan otel ürünlerinize kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Elektromarla ürünleri uzun yıllardır sektörün öncüsü olarak beğeni kazanmaktadır.

Otel Odası Ekipmanları Nelerdir?

Turistik geziciler, tatilciler, iş toplantıları ya da tamamen özel amaçlı gezginlere hizmet veren ticari işletmelere otel denmektedir. Dolayısıyla ağırladığı konukların ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanı bulundurmak durumundadır. Elektromarla bu konuda kusursuz hizmet üreterek otel odası ekipmanları sağlamaktadır. Ekipmanları arasında;

  • Absorbe sistem minibarlar,
  • Şarap soğutucular,
  • Oda içi ekipmanları,
  • Kat ekipmanları,
  • Banyo ekipmanları,

Islak hacim ürünleri gibi pek çok kalem içermektedir. Odalarda bulunması gereken bütün ürünleri Elektromarla markasıyla seçebilirsiniz. Marka güvencesiyle adresinize teslim edilebilecek otel odası ürünleri uzun süre müşterilere hizmet verecektir.

Siz de ev ya da işletme ekipmanlarına ihtiyaç duyuyor iseniz, vakit kaybetmeden sipariş oluşturabilirsiniz. Firma güvencesi ve uygun fiyata sahip olabileceğiniz yüksek işlevli ürünleriniz en kısa sürede tarafınıza teslim edilecektir.

Otel Oda İçi Ürünleri Nereden Alınır?

Odalarda gereksinim duyulan ürünler kolaylıkla temin edilebilmektedir. Her biri yüksek konfor kazandıran ürünler olarak kullanıma sunulmaktadır. Şarap soğutucular otel odası ekipmanları arasında yer almaktadır. Elektrikli kat süpürgeleri, çamaşır ve servis arabaları da otel hijyen ve konfor ürünleri olarak kullanılmaktadır.

Oda içi ekipmanlar Elektromarla sitesinden temin edilebilmektedir. Bulunduğunuz yerden ihtiyaçlarınızı bildirerek sipariş oluşturabilir, ürünlerinizi adrese teslim alabilirsiniz. Otel odası ürünleri olarak tanımlananlar, Paslanmaz çöp kovaları, paslanmaz dispenserler, kağıt dispanserleri, paslanmaz klozet fırçalarıdır.

Banyo aksesuarları olarak tanımlanan ürünler paslanmaz, antibakteriyal ürünlerdir. Ayrıca minibar, şarap soğutucu ve telefon gibi ürünler mutlaka bulunması gerekmektedir. İklim koşullarına göre otel ortamlarında her geçen gün müşteri memnuniyeti kazandıran gelişimler sağlanmaktadır.

Oda İçi Ürün Fiyatları

Otel odası ürünleri müşteri memnuniyetinin ilk adımıdır. Tüm otellerde ziyaretçiler öncelikle aradığı hijyen ve konfor ürününü bulmak istemektedir. Bu noktada ilk tedarik adresi Elektromarla sayısız ürün seçeneği sunmaktadır. Uygun fiyata yüksek kalite ürünlere sahip olabilirsiniz. Oda içi ürünler arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz en kısa sürede firma güvencesi, kredi kartına taksit olanağıyla adrese teslim edilmektedir. Elektromarla güncel teknoloji ürünleri markası olarak çalışmakta ve müşterilerine konfor sunmaktadır. Otellerde oda içi ürünleri gibi kat ve ıslak zemin ürünlerine de kolaylıkla sahip olunabilmektedir.

Ürün seçimi yapıldıktan sonra sipariş vererek ürünlerini adrese teslim alabilmektedir. Firma güvencesiyle gönderilen otel odası içi ürünleri doğa dostu, hijyenik ve güvenlidir. Ürün kalitesi ve fiyatları konusunda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Otel Odası İçi Ekipmanları Tamir ve Servis Hizmeti

Oda içi ekipmanları için profesyonel servis bakım hizmeti alınabilmektedir. Otel ürünleri için de ihtiyaç halinde servis bakım hizmeti alınabilmektedir. Alanında yılların deneyim ve tecrübesine sahip uzmanlardan hizmet alarak ürünlerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Elektromarla güvencesiyle sahip olabilir uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca ıslak hacim ürünü olarak bilinen pek çok ürün güvenle seçime sunulmaktadır. Elektromarla ürünleri üretim kalitesi ve yüksek işlevselliğiyle seçilmektedir. Otel odası ekipmanları günün her saati tercih kullanarak satın alınabilmektedir.

Elektromarla uzmanları, teslim edilen ürünleriniz için satış sonrası desteğiyle de yanınızda olmaya devam etmektedir. İhtiyaca göre kurulum, yedek parça ve tamir bakım gereksinimleri güvenle sağlanabilmektedir. Size ürünlerinize uygun fiyata sahip olarak uzun yıllar kullanabilmenin konforu kalacaktır.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayalım...
Hemen bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Kurumsal Projem Var