0 544 870 25 01 info@elektromarla.com

Absorbe Sistem Otel Tipi Minibar Modelleri

Absorbe soğutma sistemi sayesinde tamamen sessiz ve titreşimsiz şekilde çalışan Elektromarla Minibar modelleri, 0 db ses seviyesi ile hiç ses kirliliği çıkarmadan soğutma sağlar.

40-litre-otel-tipi-minibar-qhsxa

DR 40 Eko

40 Litre Otel Tipi Minibar

40-litre-otel-tipi-camli-minibar-hrsti

DRC 40 Eko

40 Litre Otel Tipi Camlı Minibar

35-litre-otel-tipi-minibar-gvtad

DR 35 S

35 Litre Otel Tipi Minibar

35-litre-otel-tipi-camli-minibar-vnapl

DRC 35 S

35 Litre Otel Tipi Camlı Minibar

45-litre-otel-tipi-minibar-sbtji

DR 45 S

45 Litre Otel Tipi Minibar

45-litre-otel-tipi-camli-minibar-zknpu

DRC 45 S

45 Litre Otel Tipi Camlı Minibar

35-litre-camli-minibar-mycxp

DRC 35 S ALL BLACK

35 Litre Camlı Minibar

Absorbe Sistem Minibar

Elektromarla Absorbe Sistem Minibar modelleri, birbirlerini emen elementler ve asal gazların basınçlandırma etkisiyle oluşturulmuş soğutma teknolojisi olan absorbe soğutma sistemi kullanılarak üretilir. Absorbe soğutma sistemi sayesinde tamamen sessiz ve titreşimsiz şekilde çalışan Elektromarla Minibar modelleri 0 db ses seviyesi ile hiç ses kirliliği çıkarmadan soğutma sağlar.

Absorbe Sistem Minibar, mobilya içi kapalı kabinde kullanılcak ise belirtilen mobilya içi  havalandırma şemalarına uygun bir şekilde yerleştirilmelidir.

Mini bar Modelleri

Genellikle otel odalarında karşılaşılan ve bu yönleriyle otellerle özdeşleşerek konaklama kültürünün karakteristik bir parçası haline gelen mini barlar, misafirlerin otelde konakladıkları süre boyunca ihtiyaç duyabilecekleri yiyecek veya içeceklerin depolandığı bir buzdolabı çeşididir. İçinde bulunan ürünlerin otelin konseptine göre değişiklik gösterdiği mini bar modelleri, bazen tesis tarafından ikram edilen bazen de ücrete tabi olan gıdaları içerir. Otelde konaklayan misafirlerin gün boyunca soğuk tutmak istedikleri ürünler için de efektif bir kullanım sunarak verilen hizmet kalitesini artıran bu ekipmanlar, aynı zamanda tesise artı değer kazandıran uygulamalardan biridir.

Türkiye’nin ilk absorbe sistem minibar markası ve minibar üreticisi olan Elektromarla, çevre dostu tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla otelinize ve misafirlerinize kolaylık sağlayacak mini bar modellerini online kataloğunda beğenilerinize sunuyor. Farklı renk seçenekleri, cam kapılı ve blok kapılı tasarım çeşitleriyle öne çıkan Elektromarla’nın ayrıcalıklı ürün koleksiyonuna siz de online katalog üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Tasarımlar

Muhafaza edilmesi planlanan ürün miktarı ve boyutuna göre tercih edilebilecek farklı kapasitelere sahip mini bar modelleri, ölçüleri değişen iç dekorasyonlara uyum sağlayabilecek ebat çeşitleriyle kullanıma sunuluyor. Minimal tasarımlarıyla şık bir görünüm sunan Elektromarla mini bar modelleri, birbirlerini emen elementler ve asal gazların basınçlandırma etkisiyle oluşturulmuş ısı ile soğutma teknolojisi olan absorbe soğutma sistemi kullanılarak üretilmiş ürünler olarak dikkat çekiyor. Absorbe soğutma sistemi sayesinde tamamen sessiz ve titreşimsiz şekilde çalışan Elektromarla mini bar modelleri, oluşabilecek ses kirliliğini sıfıra indiriyor. İdeal ortam sıcaklığında, düşük enerji tüketimi sağlayarak gün boyu tasarruf sunan Elektromarla absorbe sistem mini bar modelleri, düşük ağırlıkları ile istenildiğinde bir yerden başka bir yere kolayca taşıma imkânı da veriyor.

Led lambalardan oluşan iç aydınlatmaları, ayarlanabilir rafları ve ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı yaratan mini bar modellerini siz de Elektromarla’nın online kataloğunda inceleyebilirsiniz. Ürünlerin efektif çalışabilmesi için bilinmesi gerekenleri içeren mobilya içi yerleşim ve kullanım kılavuzları ile modellerin özelliklerini online katalogda bulabilirsiniz.