0 544 870 25 01 info@elektromarla.com
45-litre-otel-tipi-kesme-camli-minibar-cszei
45-litre-otel-tipi-kesme-camli-minibar-cszei
45-litre-otel-tipi-kesme-camli-minibar-cszei
DRCS 45 S

45 Litre Otel Tipi Kesme Camlı Minibar

Ebat      [GxDxY]
405 x 470 x 565 mm
Ağırlık
16 Kg
Kapasite
45 Lt
Voltaj
220 - 240 Volt
Güç
65 Watt
Elektrik Tüketimi
1.1 kWh / 24 h
Soğutucu
NH3
Ses Düzeyi
0 dB
Soğutucu Tipi
Absorbe
LED İÇ AYDINLATMA
OPSİYONEL
DOĞA DOSTU
AYARLANABİLİR RAF
Özellikler

Otellerin ve hastanelerin ziyaretçilerine ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri kolay bir şekilde ulaştırmak adına tercih edebileceği DRCS 45 S otel tipi kesme camlı minibar modeli, Elektromarla seçkin ürün kataloğunda sizlere sunuluyor.

 

2 raflı tasarımı sayesinde içecekten alkollü ürünlere, atıştırmalıklardan yiyeceklere kadar farklı pek çok ürünün bir arada pratik bir şekilde muhafaza edilmesine fırsat tanıyan 45 litrelik otel tipi mini bar modeli, doğa dostu bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle de akşam saatlerinde müşterilerin dolabın içerisini net bir şekilde görmelerine fırsat tanıyan opsiyonel led iç aydınlatmasıyla son derece kullanışlı bir otel ekipmanı olan kesme camlı minibar modeli; renk ve ayarlanabilir raf seçenekleri gibi eklemelerle daha faydalı hale getirilebilecek olan bir üründür.

 

Otellerinizde ya da hastanelerinizde değerlendirebileceğiniz DRCS 45 S otel tipi kesme camlı mini bar modeliyle alakalı detaylı bilgi için ürün PDF’i ve kullanım kılavuzunu inceleyebilir, mobilya içi yerleşim bilgileriyle de bu ekipmanı nasıl bir alanda konumlandırmanız gerektiğine dair bilgi edinebilirsiniz.

Sipariş Formu
İsim / Firma Adı
Email
Cep Telefonu
Adet
Renk
İl
İlçe
Diğer Bilgiler
Doğrulama Kodu