0 544 870 25 01 info@elektromarla.com

Inverter Kompresörlü Minibar Modelleri

Inverter kompresörlü minibarlar, misafirlerin otelde konakladıkları süre boyunca ihtiyaç duyabilecekleri yiyecek veya içeceklerin depolandığı bir buzdolabı çeşididir.

Inverter kompresör sayesinde işletmenizin minibar elektrik giderlerini %90 azaltır. 26/29 db ses seviyesiyle çalışan inverter kompresörlü minibarlar, absorbe sistem minibarlarla karşılaştırıldığında, sıcak dış ortamlarda çok daha iyi soğutma sağlar.

45-litre-inverter-kompresorlu-otel-tipi-minibar-gisva

INV-MC45

45 Litre Inverter Kompresörlü Otel Tipi Minibar

45-litre-inverter-kompresorlu-otel-tipi-minibar-kchsv

INV-M45

45 Litre Inverter Kompresörlü Otel Tipi Minibar

Inverter Kompresörlü Minibar mı? Absorbe Sistem Minibar mı?

Elektromarla Inverter Kompresörlü Minibar, daha güçlü kompresör motoru sayesinde, dış ortam sıcaklığından bağımsız olarak, absorbe minibarlardan daha düşük sıcaklıklara kadar soğutma ve daha tutarlı bir şekilde soğutma yapabilmektedir. A+++ enerji verimliliği sayesinde de absorbe sistem minibarlarla karşılaştırıldığında çok yüksek enerji tasarrufu sağlarlar.

Inverter kompresör son derece sessiz olsa da, kompresör (start-stop esnasında) hala bir miktar çok düşük de olsa işitilebilir ses çıkarır.

Elektromarla Absorbe Sistem Minibar modelleri, birbirlerini emen elementler ve asal gazların basınçlandırma etkisiyle oluşturulmuş soğutma teknolojisi olan absorbe soğutma sistemi kullanılarak üretilir. Absorbe soğutma sistemi sayesinde tamamen sessiz ve titreşimsiz şekilde çalışan Elektromarla Minibar modelleri 0 db ses seviyesi ile hiç ses kirliliği çıkarmadan soğutma sağlar.

Absorbe sistem minibar, mobilya içi kapalı kabinde kullanılcak ise belirtilen mobilya içi  havalandırma şemalarına uygun bir şekilde yerleştirilmelidir.